Polecamy

Sierpień na HBO GO – co warto obejrzeć

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

HBO ujawniło listę sierpniowych premier, które będzie można obejrzeć na ich platformie HBO GO. Nie zabraknie oscarowych ekranizacji, światowych hitów oraz wciągających historii. Które produkcje zapowiadają się wyjątkowo ciekawie?

Najgłośniejsze tytuły

Jeśli jest film, który zdecydowanie trzeba obejrzeć w sierpniu na HBO GO, należy wskazać „Narodziny gwiazdy”. Nagrodzony oscarem dramat muzyczny, w którym główne role grają Bradley Cooper oraz Lady Gaga, chwyci za serce niejedną osobę. Jeśli komuś będzie mało podziwiania genialnych występów Coopera, koniecznie powinien sprawdzić „Snajpera” – kolejną oscarową produkcję z Bradleyem w roli głównej.

Fani Margot Robbie powinni zwrócić uwagę na „Wyśniony świat”, w którym wciela się w postać Allison Wells – kryminalistki, której losy zostają związane z młodym chłopakiem, żywiącym do niej coraz silniejsze uczucie.

Niezwykle interesującą produkcją jest „American Gangster” z gwiazdorską obsadą. Denzel Washington, Russell Crowe, Idris Elba oraz Josh Brolin zabiorą nas w świat amerykańskich gangów i narkotykowych półświatków.

Przeczytaj też: https://smartzilla.pl/kultura/disney-co-mozna-zobaczyc-w-tym-serwisie/

Zdjęcie główne: Diva Plavalaguna/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Monitoring w firmie – dlaczego warto?
Monitoring w firmie – dlaczego warto?
Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest kontrola i odpowiedzialność za siedzibę firmy oraz wyposażenie biurowe. Zobacz, w jaki sposób kamery monitoringu mogą pomóc w panowaniu nad przedsiębiorstwem.
Systemy sprzedaży detalicznej: Twój klucz do efektywności i sukcesu
Systemy sprzedaży detalicznej: Twój klucz do efektywności i sukcesu
Systemy sprzedaży detalicznej: klucz do efektywności i sukcesu. Automatyzuj, integruj, analizuj. Zdobądź przewagę konkurencyjną!
Nowoczesne urządzenia do przeróbki ubrań
Nowoczesne urządzenia do przeróbki ubrań
Szukasz nowego hobby? Poznaj nowoczesne urządzenia do przerabiania ubrań, które sprawią, że szycie stanie się łatwe i przyjemne, a Ty całkowicie odmienisz swoją garderobę.
Ostatnie wpisy