piątek, 17 Wrzesień, 2021

|

Redaktor naczelny

20210320_142521

Łukasz Brzykcy

Z wykształcenia jest dziennikarzem, a prywatnie pasjonatem gier oraz nowych technologii. Internet i nowoczesne rozwiązania ułatwiają mu życie. Stara się regularnie poszukać czegoś nowego i wcielić to w życie. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli godzinę, dwie albo pięć. Jeśli nie ma w co grać, to ogląda filmy, seriale oraz mecze.

l.brzykcy@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Aleksander Włodarczyk

Aleksander Włodarczyk

Fan technologii w każdym jej aspekcie. Zapalony linuxiarz, w wolnych chwilach uwielbia testować nowe dystrybucje. Poza tym gracz laptopowy i smartfonowy. Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zobacz wpisy autora

Adam Zadrożny

Andrzej Zadrożny

Odwieczny samouk, naprawiający większość usterek metodą prób i błędów. Nie stawia sobie jednak żadnych ograniczeń i próbuje zajmować się wszystkim, co tylko się da – od prostych urządzeń mechanicznych, po skomplikowaną elektronikę. Fascynuje się nowoczesną technologią, ale większe zaufanie pokłada w niezawodność sprzętu z ubiegłego wieku.

Zobacz wpisy autora

Jakub Repetowski

Jakub Repetowski

Nowinki technologiczne nie są mu obce. Uwielbia śledzić rynek w poszukiwaniu rozwiązań, które ułatwiają życie, między innymi aplikacji czy systemów. Copywriter od ponad 3 lat, aktywnie spędza wolny czas, często razem z bliskimi.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk (3)

Kamil Michaluk 

Z zaciekawieniem patrzy, jak współczesne technologie przenikają różne sfery życia. Docenia, że znajdziemy je w motoryzacji, ale też życiu codziennym lub sporcie. Uważa, że warto być z tymi zmianami na bieżąco. Swoimi spostrzeżeniami chętnie dzieli się z innymi.

Zobacz wpisy autora

Maciej Pilarski

Maciej Pilarski

Wielbiciel elektroniki praktycznie w każdej dziedzinie życia. Nie wyobraża sobie samochodu bez kontroli trakcji i nawigacji. Po pracy lubi wybrać się na spacer z aparatem. Jak ma dużo wolnego, to wsiada na motocykl i nagrywa filmy z podróży.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz

Marcin Kusz

Dziennikarz technologiczny i copywriter. Doświadczenie zdobywał współpracując z takimi portalami jak PClab, Komputer Świat czy SpeedTest. Miłośnik nowych technologii i gier symulacyjnych. Przez ponad rok kierowca, a przez dwa lata spedytor, dyspozytor i księgowy w jednym.

Zobacz wpisy autora

Robert Grześkowiak (2)

Robert Grześkowiak

Dziennikarz i copywriter o ukierunkowaniu na technologię oraz sport. Szczególnie interesuję się najnowszymi osiągnięciami inteligentnej technologii.

Zobacz wpisy autora