sobota, 30 wrzesień, 2023

|

HBO ujawniło listę sierpniowych premier, które będzie można obejrzeć na ich platformie HBO GO. Nie zabraknie oscarowych ekranizacji, światowych hitów oraz wciągających historii. Które produkcje zapowiadają się wyjątkowo ciekawie?

Najgłośniejsze tytuły

Jeśli jest film, który zdecydowanie trzeba obejrzeć w sierpniu na HBO GO, należy wskazać „Narodziny gwiazdy”. Nagrodzony oscarem dramat muzyczny, w którym główne role grają Bradley Cooper oraz Lady Gaga, chwyci za serce niejedną osobę. Jeśli komuś będzie mało podziwiania genialnych występów Coopera, koniecznie powinien sprawdzić „Snajpera” – kolejną oscarową produkcję z Bradleyem w roli głównej.

Fani Margot Robbie powinni zwrócić uwagę na „Wyśniony świat”, w którym wciela się w postać Allison Wells – kryminalistki, której losy zostają związane z młodym chłopakiem, żywiącym do niej coraz silniejsze uczucie.

Niezwykle interesującą produkcją jest „American Gangster” z gwiazdorską obsadą. Denzel Washington, Russell Crowe, Idris Elba oraz Josh Brolin zabiorą nas w świat amerykańskich gangów i narkotykowych półświatków.

Przeczytaj też: https://smartzilla.pl/kultura/disney-co-mozna-zobaczyc-w-tym-serwisie/

Zdjęcie główne: Diva Plavalaguna/pexels.com

Adam Zadrożny
Odwieczny samouk, naprawiający większość usterek metodą prób i błędów. Nie stawia sobie jednak żadnych ograniczeń i próbuje zajmować się wszystkim, co tylko się da - od prostych urządzeń mechanicznych, po skomplikowaną elektronikę. Fascynuje się nowoczesną technologią, ale większe zaufanie pokłada w niezawodność sprzętu z ubiegłego wieku.

Napisz komentarz