sobota, 3 Grudzień, 2022

|
Kinowe hity na Youtube – co zrobić, żeby je oglądać?

Serwis YouTube od dłuższego czasu może pochwalić się ogromną biblioteką filmów. Dostępne są tam zarówno kinowe klasyki, jak i najnowsze produkcje.

Zamów film na życzenie

Usługa oglądania filmów na YouTube działa na zasadzie VOD. Po zalogowaniu się do naszego konta wystarczy wybrać zakładkę Filmy oraz interesującą nas produkcję.

Jeśli jesteśmy zdecydowani na konkretną ekranizację, możemy ją wypożyczyć lub kupić.

Po wypożyczeniu filmu mamy 30 dni na jego obejrzenie. Po pierwszym włączeniu aktywuje się okres wypożyczenia, który trwa 24 lub 48 godzin. W tym czasie możemy oglądać film, kiedy i jak długo chcemy. Zakup pozwala na nieograniczone odtwarzanie. 

Jakie są koszty i wymagania?

Ceny kupna oraz wypożyczenia zaczynają od ok. 10 zł, a kończą na 80 zł, w zależności od wybranego tytułu i jego jakości. Dostępne są rozdzielczości HD oraz 4K. Filmy możemy zamówić, korzystając zarówno z komputera, telefonu, jak i telewizora.

Aby skorzystać z tej usługi, musimy mieć skończone 18 lat. Niezbędne jest potwierdzenie naszego wieku za pomocą dowodu osobistego lub karty kredytowej.

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Adam Zadrożny
Odwieczny samouk, naprawiający większość usterek metodą prób i błędów. Nie stawia sobie jednak żadnych ograniczeń i próbuje zajmować się wszystkim, co tylko się da - od prostych urządzeń mechanicznych, po skomplikowaną elektronikę. Fascynuje się nowoczesną technologią, ale większe zaufanie pokłada w niezawodność sprzętu z ubiegłego wieku.

Napisz komentarz