poniedziałek, 5 czerwiec, 2023

|
Disney+ – co można zobaczyć w tym serwisie?

Platforma Disney+ wystartowała 12 listopada 2019 roku, oferując swoim użytkownikom dostęp do wielu produkcji spod własnej marki. Dodatkowo firma The Walt Disney Company przejęła studia, takie jak Marvel czy 20th Century, co sprawia, że dysponują bazą świetnych filmów i seriali.

Najpopularniejsze produkcje

Na Disney+ największe rekordy oglądalności osiągają głównie tytuły spod znaku Marvela i Star Wars. Są to między innymi:

  • „Star Wars: The Mandalorian”,
  • „Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów”,
  • „WandaVision”,
  • „Falcon i Zimowy Żołnierz”,
  • „Loki”.

Bajki Disneya i dużo, dużo więcej

Zawartość platformy jest ukierunkowana na rozrywkę rodzinną, więc nie spotkamy się tam z treściami dla dorosłych. Disney+ oferuje swoim użytkownikom dostęp do ponad 800 produkcji. Oprócz najbardziej kultowych, jak „Król lew” czy „Toy Story”, można tam zobaczyć również najnowsze filmy aktorskie, np. „Zakochany Kundel”, „Mulan”, czy „Cruella”. Co więcej, na Disney+ dostępne są także filmy przyrodnicze National Geographic oraz wiele tytułów spod marki Pixar, 20th Century Fox i Lucasfilm.

Zdjęcie główne artykułu: SOPA Images / Contributor / LightRocket / Getty Images

Adam Zadrożny
Odwieczny samouk, naprawiający większość usterek metodą prób i błędów. Nie stawia sobie jednak żadnych ograniczeń i próbuje zajmować się wszystkim, co tylko się da - od prostych urządzeń mechanicznych, po skomplikowaną elektronikę. Fascynuje się nowoczesną technologią, ale większe zaufanie pokłada w niezawodność sprzętu z ubiegłego wieku.

Napisz komentarz