Technologie

Augmented reality (rzeczywistość rozszerzona)

Tworzymy aplikacje mobilne oparte na technologii augmented reality – łączącej świat realny ze światem wirtualnym, generowanym komputerowo. W tego rodzaju aplikacjach zazwyczaj wykorzystuje się obraz z kamery, na który nałożona jest generowana w czasie rzeczywistym grafika 3D. Aplikacje AR mogą mieć charakter czysto wizualny jak również pozwalać na interakcje. Wykorzystywane są głównie w aplikacjach informacyjnych i edukacyjnych wspomagając opisywanie otoczenia a także reklamie – przy tworzeniu niestandardowych akcji promocyjnych oraz we wspomaganiu decyzji zakupowych.

Unity 3D

W naszych aplikacjach wykorzystujemy technologię Unity 3D to zintegrowane narzędzie służące do tworzenia gier trójwymiarowych lub innych materiałów interaktywnych takich jak wizualizacje czy animacje trójwymiarowe.

Aplikacje natywne

Tworzymy aplikacje dedykowane, czyli napisane są w języku, na którym bazuje system operacyjny danego smartfona lub tabletu. Aplikacje natywne są szybkie i płynne, dają większą przyjemność użytkowania oraz mają dostęp do wszystkich funkcji samego urządzenia (smartfona lub tabletu). Tworzymy aplikacje na najbardziej dostępne na rynku platformy: Android, iOS oraz Windows Phone.

Z uwagi na konieczność napisania odrębnego kodu na każdy system operacyjny, koszt tego rodzaju aplikacji jest wyższy niż aplikacji webowych.

Aplikacje HTML

Projektujemy aplikacje html, zwane webowymi, swoim wyglądem przypominają aplikacje mobilne. Mają dwie główne zalety: są dostępne dla wszystkich urządzeń mobilnych po napisaniu w jednym języku programowania oraz są tańsze od aplikacji natywnych. Ich największa wadą jest brak dostępu do wszystkich funkcji urządzenia, na którym działają, a więc nie mogą w pełni wykorzystać jego technologicznych możliwości.